Jdi na obsah Jdi na menu

Polofinále MČR juniorů a dosrostenců.

Tomáš Hons skončil v kat. H18 na sedmém místě.

Od 14. do 20. listopadu se v Doksech utká 43 mladých šachistů o postupová místa na MČR. Na divokou kartu bude turnaj hrát i  náš T. Hons, nasazený jako hráč č. 36.

Jeho účinkování lze sledovat na:

Průběžné výsledky

Sobota

Vstup do soutěže se Tomášovi vydařil. Porazil soupeře z Neratovic s ELO 2145. Jen tak dál.

Neděle

Dnes bude Tomáš hrát na osmé šachovnici, což znamená online přenos: Čáp Adam (2218) - Hons Tomáš (1884) ve 14:30

Dnes to nevyšlo, Tomáš tahal od začátku za kratší konec. Zatím se po druhém kole dělí o 17. místo.

Pondělí

Dnešní dvoukolo zvládl Tomáš na 50% a je se dvěma body na 22. místě.

Úterý

Tomáš dál řádí. Dnes to odnesl Martin Simet (2116) z Plzně. Třetí výhra posouvá Tomáše na šestnácté místo. Zítra  v 8:30 bude hrát na osmé šachovnici, tzn. opět online: http://www.hopr.wz.cz/DOKSY/tfd.htm

Středa

Dněšní dvoukolo zvládl Tomáš na výbornou. Byl dvakrát na online šachovnicích a získal jeden a půl bodu. Dvě kola před koncem se tak prodral na osmé místo. Zítra ho čeká na čtvrté šachovnici nasazená jednička Honza Vykouk (2431) z Mostu. Ve 14:30 opět online http://www.hopr.wz.cz/DOKSY/tfd.htm

Čtvrtek

Tomáš dnes vzdal favoritovi v 18. tahu a klesl na 13. místo. Zítra ho čeká další ze severočechů, J. Šlampa.

Pátek

V posledním kole Tomáš nad J. Šlampou zvítězil a se ziskem 5,5 bodu skončil v kategorii H18 sedmý. Završil tak svůj nejlepší šachový týden v kariéře. Velká gratulace.