Víkendové výsledky
V sobotu mládež, v neděli dospělí.
Sobota
Naše žákovské čtyřčlenné družstvo odehrálo v Teplicích druhý turnaj série velkých Ústeckého kraje. V týmu byli dva úplní nováčci. Jeden z nich, Lukáš Vykoupil, získal na čtvrté šachovnici čtyři body z pěti partií. Další dva přidal v zápasech, kdy soupeř poslední šachovnici neobsadil. Skvělá premiéra.
Sestava družstev s výsledky jednotlivců | |||||||||||||||
14. ŠK Union Louny (Rtg prům.:1003, PH 1: 12 / PH 2: 61) | |||||||||||||||
Šach. | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. | |
1 | Udržal Jakub | 1010 | CZE | 394580 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 1151 | |
2 | Křivan Michael | 1000 | CZE | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7 | 1104 | ||
3 | Kerner Josef | 1000 | CZE | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 1016 | ||
4 | Vykoupil Lukáš | 1000 | CZE | + | 1 | + | 1 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | 1016 |
Konečné pořadí po 7 kolech | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 2 | ŠK Teplice A | 7 | 7 | 0 | 0 | 22,5 | 77,5 | 107,5 |
2 | 3 | Spartak Ústí nad Labem A | 7 | 4 | 1 | 2 | 17,5 | 72 | 103 |
3 | 4 | DDM Klášterec nad Ohří B | 7 | 5 | 1 | 1 | 16,5 | 77 | 112 |
4 | 5 | Klub šachistů Štětí | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | 76,5 | 110 |
5 | 1 | TJ Kralupy nad Vltavou | 7 | 2 | 3 | 2 | 16 | 71,5 | 102,5 |
6 | 7 | Slavoj Litoměřice A | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | 68,5 | 96,5 |
7 | 9 | ŠK Teplice B | 7 | 3 | 3 | 1 | 16 | 68 | 96,5 |
8 | 6 | Tietz Karlovy Vary | 7 | 4 | 0 | 3 | 15,5 | 77 | 107 |
9 | 11 | Spartak Ústí nad Labem B | 7 | 2 | 2 | 3 | 13,5 | 75 | 108 |
10 | 13 | ŠK Teplice C | 7 | 3 | 1 | 3 | 13,5 | 64 | 89 |
11 | 18 | KOMBI Spartak Ústí nad Labem - Chlumec | 7 | 2 | 3 | 2 | 13 | 60,5 | 84 |
12 | 14 | ŠK Teplice D | 7 | 2 | 4 | 1 | 13 | 60 | 83,5 |
13 | 10 | ŠK DDM Postoloprty A | 7 | 2 | 2 | 3 | 12,5 | 78 | 114 |
14 | 17 | ŠK Union Louny | 7 | 1 | 3 | 3 | 12 | 61 | 84,5 |
15 | 8 | Šachy Povrly | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | 75,5 | 100,5 |
16 | 16 | ŠK DDM Postoloprty B | 7 | 0 | 4 | 3 | 10,5 | 60,5 | 84 |
17 | 12 | TJ Sokol Litvínov - Lom | 7 | 0 | 2 | 5 | 8,5 | 66 | 91 |
18 | 15 | DDM Klášterec nad Ohří A | 7 | 0 | 2 | 5 | 7,5 | 59,5 | 83,5 |
Neděle
KP III
Slovan Jirkov "B" | ŠK Union Louny "D" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Jirásek Jiří Z | 1907 | 1 | - | 0 | 1665 | Protiva Miloslav Z |
Tain Ladislav Z | 1518 | 1 | - | 0 | 1495 | Chocholouš Jaroslav Z |
Šlezinger Jaroslav Z | 1604 | 1 | - | 0 | 1452 | Černý Jan Z |
Kubík Emil | 1652 | 1 | - | 0 | 1362 | Hess Alexander Z |
Safko Jindřich | 1250 | 1 | - | 0 | 1246 | Mudra Josef |
5 | - | 0 |
TJ Klášterec n/O "C" | ŠK Union Louny "C" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Šťastný Jiří Z | 1510 | ½ | - | ½ | 1503 | Pecina Svatopluk Z |
Řezáč Josef Z | 1543 | ½ | - | ½ | 1353 | Habart Miroslav Z |
Krásný Drahomír Z | 1301 | 0 | - | 1 | 1293 | Malec Jiří Z |
Mikoláš Petr Z | 1280 | 0 | - | 1 | 0 | Heřt Karel |
Capová Marie | 0 | 1 | - | 0 | 1137 | Košťál Zdeněk |
2 | - | 3 |
Pořadí
P | Družstvo | HS | Z | + | = | - | B | Sk | V |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠK Magic Žatec "B" | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 8.0 | 6 | |
2 | TJ Tatran Podbořany "B" | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 6.5 | 5 | |
3 | ŠK Union Louny "C" | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 6.0 | 5 | |
4 | Slovan Jirkov "B" | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7.0 | 6 | |
5 | TJ Klášterec n/O "C" | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6.0 | 5 | |
6 | ŠK DDM Postoloprty "B" | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5.0 | 4 | |
7 | TJ Klášterec n/O "D" | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4.5 | 4 | |
8 | Krásnodvorská Myslivna | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2.5 | 2 | |
9 | TJ Sokol Údlice "D" | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2.5 | 1 | |
10 | ŠK Union Louny "D" | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 2 |
KP I
ŠK Union Louny"B" | TJ Klášterec n.O"A" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Volek Radomír V Z | 2162 | ½ | - | ½ | 2071 | Mazánek Kamil Z |
Kšána Václav V Z | 2072 | ½ | - | ½ | 1910 | Krásný Drahomír Z |
Reitinger Petr V Z | 1952 | 1 | - | 0 | 1998 | Švarc Roman H Z |
Majerik Vladimír Z | 1864 | 1 | - | 0 | 1893 | Kozák Karel H |
Jílek Jaromír Z ZK | 1834 | ½ | - | ½ | 1809 | Šťastný Jakub Z |
Jarina Ladislav K | 1777 | 0 | - | 1 | 1880 | Císař Jiří Z |
Kopřiva Richard | 1557 | 0 | - | 1 | 1728 | Godla Milan K Z |
Douša Václav | 1654 | 1 | - | 0 | 1696 | Gruss Petr |
4 ½ | - | 3 ½ |
Tabulka
P | Družstvo | HS | Z | + | = | - | B | Sk | V |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šachy Povrly | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 11.5 | 9 | |
2 | ŠK Sp.Ústí n.L"A" | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 10.5 | 9 | |
3 | Chess Most"B" | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 10.5 | 6 | |
4 | SK Děčín"B" | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 9.0 | 4 | |
5 | TJ Sokol Údlice"B" | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8.5 | 7 | |
6 | SK Šachy Chlumec"A" | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8.0 | 6 | |
7 | ŠK Sj.Litoměřice"B" | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8.0 | 5 | |
8 | TJ Sokol Litvínov-Lom"A" | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7.5 | 4 | |
9 | ŠK Union Louny"B" | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6.0 | 4 | |
10 | TJ Klášterec n.O"A" | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7.0 | 3 | |
11 | ŠK Sp.Ústí n.L"B" | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5.0 | 4 | |
12 | Sportis Svádov/Olšinky"A" | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3.5 | 2 |