Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěže družstev dospělých jsou dohrány.

24. 4. 2015

Krajský přebor

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Tatran Podbořany "A" 9 2 0 29 58.5 44
2. Teplice "B" 8 3 0 27 56.0 44
3. Šachy Povrly 5 3 3 18 46.5 32
4. SK Děčín "B" 5 2 4 17 49.0 31
5. Slovan Jirkov 5 2 4 17 43.0 29
6. Sokol Údlice "A" 5 1 5 16 42.5 29
7. ŠK Sp. Ústí n.L "B" 5 0 6 15 45.0 34
8. Chess Most "C" 4 2 5 14 40.0 25
9. Union Louny "A" 4 0 7 12 39.0 29
10. SK Šachy Chlumec "A" 3 2 6 11 36.5 21
11. TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 3 1 7 10 41.5 25
12. ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1 0 10 3 30.5 13

 

Výsledky na šachovnicích:

 

Šach. Jméno hráče Typ F ELO N ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Reitinger Petr Z,ZK 2102 2110 0 ½ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 ½ 4.55
2. Volek Radomir Z,K 2028 2032 1 1 ½ 1 0 0 1 ½ 1 ½ 0 59.09
3. Sisak Richard Z,H 1984 1990 0 ½ ½   ½   1         50.00
4. Hons Tomas Z 1652 1709 0 0 0 0 1 0     ½ 0 0 16.67
5. Reitingerova Iveta Z 1998 2004 1 1 1 1 1 1 ½ 0   ½ 1 8 80.00
6. Kostal Jindrich Z 1920 1919 ½ 1 1 0   1 1   0 0 0 50.00
7. Majerik Vladimir Z 1887 1892   ½ 0 ½ 1 ½ ½ 0 0 ½ 0 35.00
8. Urban Miroslav Z 1832 1832 1   0 0 ½ 1 ½ 0 0 0   3 33.33
9. Jilek Jaromir   1811 1809 1 0   1 ½   1   ½ 1 1 6 75.00
10. Ulrych Radek H 1775 1794                          
11. Novak Petr   1698 1698           0   0 1   1 2 50.00
12. Dousa Vaclav   1689 1689                          
13. Reitinger Jan   1779 1819               1       1 100.00
14. Konopasek Petr     1769                          
15. Zrzavy Vaclav   1821 1857                          
16. Jarina Ladislav     1683               0       0 0.00
          3 3 3 39 44.32

 

Krajský přebor II. třídy A

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Sokol Údlice "B" 11 0 0 33 64.5 54
2. ŠK Union Louny "B" 8 2 1 26 59.0 43
3. ŠK Střelnice Kadaň "A" 7 1 3 22 54.0 36
4. TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 7 0 4 21 47.0 28
5. ŠK Magic Žatec "A" 5 3 3 18 42.5 33
6. CHESS Most "D" 5 0 6 15 39.0 30
7. Slovan Jirkov "B" 4 2 5 14 42.5 35
8. TJ Tatran Podbořany "B" 4 0 7 12 34.5 24
9. ŠK Stropnik Osek "A" 3 2 6 11 39.0 29
10. ŠK DDM Postoloprty 2 1 8 7 37.0 26
11. Sokol Údlice "C" 2 1 8 7 36.0 27
12. CHESS Most "E" 2 0 9 6 30.0 20

 

Výsledky na šachovnicích:

 

Šach. Jméno hráče Typ F ELO N ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. REITINGER Petr Z V 2102 2110 0 1 ½ 1   ½ 0 1 ½ 0   50.00
2. KOŠŤÁL Jindřich Z V 1920 1919 1   1 ½     0 ½ ½   ½ 4 57.14
3. MAJERIK Vladimír Z V 1887 1892 1 0 ½ 1 ½ ½ 1 ½   ½ 1 65.00
4. HONS Tomáš V 1652 1709   ½     1 ½     ½ ½ 1 4 66.67
5. REITINGER Jan Z 1779 1819 ½ 1   1 0     1 ½ ½   64.29
6. JÍLEK Jaromír Z 1811 1809 1 1 ½   1 ½ ½ 0   0   56.25
7. KONOPÁSEK Petr Z   1769 1 1 1 1 ½ ½ 0 0 ½ ½ ½ 59.09
8. NOVÁK Petr Z 1698 1698 1 ½ 1 1 1 1 1 0 ½ 1 1 9 81.82
9. JARINA Ladislav Z   1683 1 ½ 1 1 1 1 1   1 1   94.44
10. DOUŠA Václav   1689 1689     1 1   ½ 0 1 ½   1 5 71.43
11. BRÁZDA Antonín   1733 1676                          
12. RAŠKA Jindřich     1656                          
13. PROTIVA Miloslav     1560                          
14. DOUŠA Michal   1353 1531         1             1 100.00
15. KOPŘIVA Richard     1513                     1 1 100.00
          6 5 4 4 6 59 67.82
 
 

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA